Hüsnü aldattığı eşine muhtaç oldu

Hüsnü aldattığı eşine muhtaç oldu.5970
  • Giriş : 06.02.2009 / 08:37:00

Seki'den ayrılan Şenlendirici para için eşinin kapısını çalmak zorunda kaldı. Ünlü sanatçı arabasını da satışa çıkarttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici evlerinin borçlarını ödeyemediği için en sevdiği 1967 model Lincoln otomobilini 64 bin TL'ye satışa çıkardı...

Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşkla gündemden bir türlü düşmek bilmeyen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici zor günler geçiriyor. İlişkisi ortaya çıktıktan sonra evinden ayrılan Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmak için 2007'de dava açmıştı.

KARISINI İKNA EDEBİLDİ

Nazire Şenlendirici, Hüsnü Şenlendirici'den 2 milyon TL tazminat, aylık 12 bin TL de nafaka istemişti. Üçlü aşkta kafası karışan Şenlendirici'nin, ekonomik kriz yüzünden işleri de kötü gitmeye başladı. Bankada nakti olmayan müzisyen, sahip olduğu bir malını satma kararı aldı. Ancak eşi tüm mallarına ihtiyati tedbir koydurduğu için bunu gerçekleştiremiyordu.

KLASİĞİ OĞLUNA VERECEKTİ

Sarıyer'deki evlerinin borcunu ödeyemediğini ve çok zor durumda olduğunu eşine anlatan Şenlendirici bazı mallarda tetbiri kaldırtmayı başardı. Ünlü klarnetçi en sevdiği 1967 model Lincoln Continental marka arabasını satışa çıkarttı. Şenlendirici'nin “Bu araba içimi eritiyor" dediği klasik Lincoln'ü borçları yüzünden 64 bin TL'ye gözden çıkardı. Şenlendirici, Lincoln'ünü her fırsatta oğluna bırakmak istediğini söylüyordu.

İŞTE KLASİĞİN ÖZELLİKLERİ

İşte 1967 model Lincoln Continental. Bu model, klasik otomobil tutkunu olan insanların çok ilgiyle bakacağı bir araç. Plakası 'JFK.' Neden? Çünkü Amerikan Başkanı John F. Kennedy'nin kullandığı aracın aynısı. 1967 model olmasına rağmen anteni, koltukları, radyosu, kliması her şeyi otomatik.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*