Hüsnü beş parasız çıktı

Hüsnü beş parasız çıktı .5970
  • Giriş : 20.09.2007 / 12:59:00

Nazire Şenlendirici'nin boşanmak için 12 bin YTL nafaka ve 2 milyon YTL tazminat istediği Hüsnü Şenlendirici, yapılan araştırmalara göre beş parasız!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ekonomik durumuna ilişkin polis araştırması, Şenlendirici'nin üzerine kayıtlı hiçbir mal varlığının bulunmadığını gösterdi.
Araştırma sonucu mahkemede Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşk yüzünden eşi Nazire Şenlendirici'yle boşanmanın eşiğine gelen Hüsnü Şenlendirici'nin mal varlığı soruşturuluyor. Nazire Şenlendirici'nin boşanmak için 12 bin YTL nafaka ve 2 milyon YTL tazminat istediği ünlü klarnetçinin ekonomik durumunu saptamak için polis araştırma başlattı. Araştırma sonucu ise geçtiğimiz gün Şişli 2. Aile Mahkemesi'ne ulaştı.

Hiçbir mal varlığı yok
Kuştepe Polis Merkezi'nce mahkemeye gönderilen yazıda, eşi ve iki çocuğuna bakmakla yükümlü olan Hüsnü Şenlendirici'nin aylık 1200 YTL kira ödediği, üzerine kayıtlı bir şeyin bulunmadığı, özel bir kanalda yaptığı program için ne kadar ücret aldığının ise tespit edilemediği belirtildi. Bu nedenle Nazire Şenlendirici, eşinin talep ettiği tazminatı ödemeye yetecek ekonomik gücü olduğunu kanıtlamak zorunda kalacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious