Hüsnü Şenlendirici "utanmış"

Hüsnü Şenlendirici
  • Giriş : 24.05.2008 / 22:49:00

Deniz Seki ile birlikteliğiyle magazin basının gündeminden düşmeyen Hüsnü Şenlendirici, havaalanında yaşanan gergin dakikaları anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şenlendirici, genel anlamda basınla ilişkilerinin iyi olduğunu söyledi.

HABERTURK'te Saba Tümer'in konuğu olan Hüsnü Şenlendirici, bir süre önce medyanın gündemine havaalanında kendisini çeken bir kameraya gösterdiği sinirli tavırlarla gelmiş ve uzun süre konuşulmuştu.

Şenlendirici, böyle bir durumun kameralarla arasında pek yaşanmadığını söyledi. "Ben elimden geldiği kadar sakinim aslında. Sinirli olduğum anları izledim bir kaç kez ekranda. Utanmadım, aslında benim yerimde kim olsa aynısını belki de daha fazlasını yapardı ama arada çok pişman olduğum bir olay var" diyen Şenlendirici, Deniz Seki ile birlikte Amerika'ya giderken havaalanında kendisini çeken bir kamera nedeniyle sinirlendiği anları hatırlattı.
5 dakika boyunca görüntülendiklerini ve soracak bir şey de olmadığı halde çekime devam edildiğini söyleyen Şenlendirici, "İnsanlar mahçup oluyor, çekmesen artık yeter dedim. 'Ne sinirleniyorsunuz Hüsnü Bey' dedi. Orada kameraya bir iki hareket yaptım. Sanki 3 yıldır bütün iyi davrandığım, hoşnut davranışlarım gitti, bütün kameramanlara saldırıyormuş gibi oldum. Burada bir yanlışlık var" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious