Hüsnü'nün minibüsü, Deniz'i kurtardı

Hüsnü'nün minibüsü, Deniz'i kurtardı .5970
  • Giriş : 29.08.2007 / 10:40:00

Son günlerde adı magazin gündeminden düşmeyen Hüsnü Şenlendirici bu kez eylem yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hüsnü Şenlendirici, kendisine ‘zurnacı’ diyenlere savaş açtı: Beni aşağılamak için bu lakabı takıyorlar. 15 zurnacıyla eylem yapıp bunu kınayacağım

Karaköy Liman Restoran’da düzenlenen bir sünnet düğününe katılan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, son dönemde kendisine karşı bir linç kampanyası başlatıldığını savundu. Kendisine ‘zurnacı’ denilmesine de tepki gösteren Şenlendirici, “Ya zurnacıyla klarnetçiyi ayıramıyorlar ya da bunu sırf beni aşağılamak için kullanıyorlar. Bir gün 10-15 zurnacıyı yanıma alıp, o gazetelerin önünde eylem yapacağım” dedi.

Şenlendirici hakkında çıkan ‘bankta yatıyor’ haberleriyle ilgili de şunları söyledi: Birkaç arkadaşımla balık tutmaya gittim. Yorulduğum için de el örmesi halımı bankın üzerine serip biraz uzandım. Ama bu durum evden kovulmuşum gibi gösterildi.

Akkaya, derin bir nefes aldı

Bebek’tekİ bir balıkçıda yemek yiyen Deniz Akkaya, Hüsnü Şenlendirici sayesinde gazetecilerin sorularından kurtuldu. Yemek sonrası mekandan hızla uzaklaşmak isteyen Akkaya, muhabir ordusunun ortasında kalınca o sırada yoldan geçen Şenlendirici’nin minibüsünü göstererek, “Hüsnü’nün minibüsü geçiyor. Hadi gidip onu çekin” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious