Huylu huyundan vazgeçmedi

Huylu huyundan vazgeçmedi.12844
  • Giriş : 03.02.2008 / 17:20:00

Hakimin serbest bıraktığı hırsız, 3 hafta sonra yine suç üstü yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hakimin serbest bıraktığı hırsız, 3 hafta sonra yine çaldığı aküleri satmak isterken suçüstü yakalandı. Yakalanan hırsızın çok sayıda hırsızlıktan sabıkası olduğu belirlendi.
Turizm kenti Antalya'da Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri, Şafak Mahallesi'nde bulunan Akdeniz Sanayi Sitesi'nde bulunan araçlardan çaldığı aküleri satmaya çalışan bir şahsın olduğunu belirledi. Bunun üzerine Fatih Polis Merkezi ve Güven Timleri ekipleri operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon sonucunda çaldığı aküleri satmaya çalışan Sezgin T. isimli şahıs suçüstü yakalandı.

Sezgin T., bilgisine başvurulmak üzere Fatih Polis Merkezine getirilirken, ele geçirilen 3 akü sahiplerinin tespit edilmesi için zapt altına alındı. Sezgin T.'nin 3 hafta önce de akü hırsızlığı yaparken yakalandığı ve çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Güven Timleri tarafından 12 Ocak 2008 tarihinde Akdeniz Sanayi Sitesi'nde Akü hırsızlığı yaparken suçüstü yakalanan Sezgin T. (31) Fatih Polis Merkezi'nde bilgisine başvurulduktan sonra, hakkında düzenlenen dosya ile Antalya Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi. Savcılığın, tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk ettiği Sezgin T. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious