Huysuz'dan Gülben'e: Sesin dönme sesi gibi

  • Giriş : 15.01.2008 / 20:56:00

Sivri dilli Seyfi Dursunoğlu Gülben Ergen'e kancayı taktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Seyfi Dursunoğlu, 3 gün boyunca atv’de Berna Laçin’in konuğu olacak. Bugün ilk kez programa gelen Dursunoğlu’nun ’Huysuz’luğu tuttu ve önüne gelene verdi veriştirdi. Berna Laçin’i bir hayli hırpalayan Dursunoğlu’nun esprilerinden en büyük nasibi telefonla canlı yayına bağlanan Gülben Ergen aldı.

SESİN DÖNME SESİ GİBİ

Ergen’e ’Sesin dönme sesi gibi olmuş’ diyen Seyfi Dursunoğlu’na Berna Laçin müdahale ederek, ’Hatlardan’ cevabını verip durumu kurtardı.

Bir dönem aynı müzikalde rol aldığı Gülben Ergen’i öven Seyfi Dursunoğlu, "Çocuğun olduktan sonra daha bir hanım hanım oldun. Ne konuşman gerektiğini daha iyi biliyorsun. Hakikaten sen renksin. Pek Ümmü Gülsüm gibi değil sesin ama sesini güzel kullanıyorsun. Çaban emeğin çok" diye konuştu. Gülben Ergen de kendisinden çok şey öğrendiğini söyleyerek Dursunoğlu’na övgüler dizdi.

GÜLBEN DEDİKODUCUDUR

Fakat bu konuşmalar aynı sakin havada devam etmedi. Seyfi Dursunoğlu Gülben Ergen’i çok sevmesinin nedenini anlatırken bir yandan da fena bozdu ve birlikte çalışırken yaşadıkları bir süreci şöyle anlattı:

"Yayın başlayacak, Gülben Ergen, Huysuz ve Tatlı Kadın’ı söylüyor. Bir baktım çok kötü söylüyor. 'Eyvah mahvolduk' dedim. Ertesi gün geldim. Dışarıdan keman sesiyle birlikte bir kadın sesi geliyor, ama 10 kere 20 kere ’Huysuz ve Tatlı Kadın’ı söylüyor. Bir çıktı sahneye döktürdü. İşte onun için severim bunu. Dedikoducudur, pasaklıdır, şudur budur ama...."

PASAKLIYA İTİRAZ ETTİ, DEDİKODUCUYA ETMEDİ

Tabi telefonda bu sözleri duyan Gülben Ergen tepki vermekte gecikmedi ve "Ama Seyfi Bey, ben pasaklı mıyım Seyfi Bey?" diye bu sözlere itiraz etti. Duruma müdahala eden Berna Laçin "Bunu kanıtlamanın bir yolu var; buraya gelip marifetlerini göstereceksin" diyerek durumu yine kurtardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious