Hyundai sahipleri yollarda Medline güvencesinde

  • Giriş : 04.05.2006 / 00:00:00

Hyundai, acil sağlık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Medline ile yaptığı işbirliği sayesinde Türk Otomotiv Sektörü'nde bir ilki daha gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hyundai'nin tüm modellerinde sunduğu üstün güvenlik ekipmanlarına yeni eklenen Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği, 1 Mayıs 2006 tarihinden itibaren alınan tüm Hyundai modelleri için geçerli olacak. Hyundai kullanıcıları, Acil Sağlık Hizmetleri dahilinde uluslararası 32 acil durum parametresi kapsamında sunulan "Doktorlu Kara Ambulansı, Telefon ile Tıbbi Danışmanlık Hizmetleri ve Helikopter Ambulansı Hizmeti"nden araçlarını satın aldıkları tarihten itibaren bir yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek. Hyundai kullanıcıları, Türkiye'nin her yerinden ve cep telefonlarından 444 12 12 numaralı telefon ile Medline Acil Sağlık Hizmetleri'ne ulaşabilecek.

Hyundai kullanıcılarının sahip olduğu acil sağlık hizmeti, üyelerin acil bir durumda Medline'a ilk ulaştığı andan itibaren başlayıp, eğer gerekiyorsa hastanedeki yatağına ulaşıncaya kadarki bölümü kapsıyor. Medline'a ulaşan Hyundai kullanıcısının bulunduğu yere zaman kaybetmeden tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile doktor, anestezi teknikeri ve ilkyardım eğitimli sürücüden oluşan üç kişilik ekip ulaştırılıyor. Burada ilk tedavi yapılıyor. Gerekli durumlarda ise en uygun hastaneye naklediliyor ve hekimle buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar eşlik ediliyor. Bu süre içinde kişi veya kişilerin yakınları haberdar ediliyor. Hastanın sağlık durumunun veya bulunduğu yerin kara ulaşımına elverişli olmadığı durumlarda, gelişmiş merkezlere acil taşıma gereksinimlerinde ve uzun mesafeli taşımalarda ise Medline Alarm Merkezi doktorlarının kararı doğrultusunda Helikopter Ambulans hizmeti devreye alınıyor. Hyundai müşterileri ayrıca acil olan veya olmayan sağlık sorunlarıyla ilgili günün her saati 444 12 12 numaralı telefonu arayarak Telefonla Tıbbi Danışmanlık hizmetinden yararlanabiliyor. İlk çalışta doktor tarafından açılan bu telefona Türkiye'nin her yerinden ve cep telefonlarından alan kodu çevirmeden ulaşılabiliyor.

Hyundai'nin herhangi bir modelini alan müşteri, aracını satın aldığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca 365 gün 24 saat Medline güvencesindeyken, gerçekleşen acil durumlarda bu güvence araç içindeki tüm fertleri de kapsıyor. Hyundai'nin herhangi bir modelinin satın alınmasıyla başlayan 1 yıllık süre dolduğunda Medline Acil Sağlık Hizmetleri uzatılmak istenirse, Hyundai kullanıcılarına özel yüzde 15 indirim uygulanarak aynı hizmetler alınmaya devam edilebiliyor.

Türkiye çapına yayılmış 79 yetkili satıcısıyla tüketicisine acil sağlık hizmeti sunan ilk otomotiv markası olan Hyundai, geniş model yelpazesinde bulunan tüm modelleri için bu hizmeti sağlıyor. Hyundai'nin binek otomobil modelleri olan Atos Prime, Getz, Accent Era, Matrix, Elantra, Sonata, Grandeur, Coupe, Tucson ve Santa Fe ile birlikte hafif ticari araçları olan H100 Panel Van, H100 Kamyonet, tüm Starex grubu ve Starex Kamyonet modelleri için Medline Acil Sağlık Hizmetleri sunuluyor.

1995 yılında kurulan Medline, Türkiye'nin ilk acil sağlık hizmetleri kuruluşu olma özelliğini elinde bulunduruyor. Türkiye'de acil sağlık müdahalesinin doğru eller tarafından yapılması, böylelikle sakatlıktan hayat kaybına kadar uzanan ağır sonuçların ortadan kaldırılması misyonuyla yola çıkan Medline, bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standartlarında hizmet veriyor. Acil sağlık hizmetleri alanında dünyanın saygın akreditasyon kurumu Joint Commission International'dan uluslararası kalite belgesi alabilen dünyanın ikinci, Türkiye'nin ilk kurumu olan Medline, Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği, Telefon ile Tıbbi Danışmanlık, Sağlık Kuruluşlarında İndirim, Sağlık Taraması, Organizasyon Hizmet Paketi gibi kurumlara özel hizmetlerin yanı sıra çeşitli bireysel ihtiyaçlara yönelik acil sağlık hizmet paketlerini de sunmaktadır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious