Hz. Ömer gibi başbakan!

  • Giriş : 10.07.2006 / 00:00:00

Tayyip Erdoğan'ın Tokat Erbaa'ya gelişini değerlendiren Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, "Başbakanımızın Erbaa'ya gelişi bizler için büyük bir onurdur" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

AK Parti Tokat II. Olağan İl Kongresi'ne katılan Başbakan'ın, programında olmamasına rağmen Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'la birlikte Erbaa'ya sürpriz ziyarette bulunmuştu. Başbakanı aniden karşılarında bulan Erbaalılar heyecanlanırken, halkın coşkusu ve alkışları arasında miting havası içinde geçen ziyaret sırasında başbakan halkla birebir ilgilendi.

Başbakanın Erbaa ziyaretlerinin amacı yapılan çalışmaları yerinde görmek özellikle Köydes projesinin uygulanmasını denetlemekti. Sürpriz ziyaretten kimsenin haberinin olmaması ise başka bir sürprizdi. Başbakan Recep Tayyib Erdoğan'ı ve milletvekili Zeyid Aslanı ağırlayan Erbaalılar bir Başbakan'ın ilçelerini ziyaretini unutmayacaklarını ifade ederek, kendilerine bu mutlu günü yaşatan milletvekilleri Zeyid Aslan'a gönül dolusu teşekkür ettiklerini söylediler. Bunun üzerine, Tokat Milletvekili Zeyid Aslan bugün yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Başbakanımızın Erbaa'ya gelişi bizler için büyük bir onurdur. Hele hele Erbaalılarımızın Başbakanı karşılarında görüp kısa şaşkınlıktan sonra Başbakanımızı sevgi çemberine almaları asla unutulmayan tarihi günlerden birisidir. Başbakanımız Hz. Ömer gibi gezerek durum tespiti yapmakta, halkımızın nabzını tutmakta, kısacası denetim yaparak icraatların, hizmetlerin halka ulaşıp ulaşmadığına bakmaktadır. Çünkü AK felsefemizde bizim sırça köşklerde oturarak ahkam kesmek yoktur, biz halkımızın içindeyiz onlarla beraberiz diyerek Başbakanımızın Erbaa ziyaretlerinden dolayı kendilerine Teşekkür ediyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious