Hz. Peygamberi rüyasında gördü şehit düştü

Hz. Peygamberi rüyasında gördü şehit düştü.13874
  • Giriş : 09.10.2008 / 14:09:00

Aktütün kaakoluna düzenlenen saldırıda şehit düşen Hasan Aygör'ün, "rüyasında gördüğü Hz. Muhammed (sav)'in başını okşadığını" söylediği belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terör örgütünün, Hakkari Şemdinli'deki Aktütün Jandarma Sınır Birliği'ne yönelik gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen Kırıkkaleli Uzman Çavuş Hasan Aygör'ün, "rüyasında gördüğü Hz. Muhammed (sav)'in başını okşadığını" söylediği belirtildi.

Yaklaşık bir ay önce annesi Gülten Aygör'ün cenaze törenine katılan şehit Hasan Aygör'ün, yanında bulunan arkadaşlarına ''Cenazeye gelmeden bir gün önce Efendimizi (sav) rüyamda gördüm. Ben oturuyordum. Yanıma gelerek başımı ve saçlarımı okşadı. Ardından da bana tebessüm ederek ayrıldı. Uyandığım zaman içime bir huzur doğdu. Şehit olacağımı hissetmeye başladım.'' dediği öğrenildi.

Şehit Aygör'ün, annesinin cenazesinde arkadaşlarına, görev yaptığı Aktütün Karakolu hakkında da şu bilgileri aktardığı kaydedildi: "Karakol çok eski, arkadaşlarımla birlikte her çatışmada karakolun yıkılmasından korkuyoruz. Bazı arkadaşlarımız çadırlarda kalıyor. Buna rağmen hepimiz şehit olmak için can atıyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*