'I love you' elmaları geldi!

'I love you' elmaları geldi!.12604
  • Giriş : 14.02.2008 / 09:46:00

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel olarak getirttiği ve üzerinde 'I Love You' ve 'Canım Sevgilim' yazılı elmalar kapış kapış satıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bitlis'in Ahlat ilçesinde bir manavın 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel olarak getirttiği ve üzerinde 'I Love You' ve 'Canım Sevgilim' yazılı elmalar kapış kapış satıldı.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde manavlık yapan Özkan Kırtay, Osmaniye'den özel olarak getirttiği ve üzerinde çeşitli sevgi sözcükleri yazılı elmalar vatandaşın büyük ilgisini çekti. Tanesi 2 YTL'den satılan elmalardan almak için vatandaşlar kuyruğa girdi. İlçenin Mazlum Yegül Caddesi üzerinde manavlık yapan Kırtay, "Yılbaşında 2008 yazılı elmalar getirtmiştim. O zaman yeni yıla girenler bu elmalara büyük rağbet göstermişti. Ben de toptancımı aradım 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel elması olup olmadığını sordum. O da, 'I Love You' ve 'Canım Sevgilim' yazılı elmalar olduğunu söyledi. 10 kasa elma aldım, hepsi kısa sürede hepsi tükendi. Vatandaş elmaları almak için kuyruğa girdiler. Bu kadar ilgi olacağını bilseydim daha fazla elma getirirdim. Sanırım Sevgililer Günü'nde en güzel hediyeyi biz elmaları satmakla, müşterilerimiz de farklı bir hediye almakta buldu" dedi.

Vatandaşlar ise genelde hem kendisine hem de sevgilisine elma alırken, bunun Sevgililer Günü'nün en ekonomik hediyesi olduğunu belirttiler. Bazı vatandaşlar ise en anlamlı hediye olduğunu, bazıları ise ilk kez sevgilisine elma götüreceğini, kimi de pırlanta yüzük götüremeyeceğini ama "I Love You" yazılı elma götürebileceğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious