İbo Show'da 'küfür' skandalı!

İbo Show'da 'küfür' skandalı!.10095
  • Giriş : 23.02.2009 / 12:34:00
  • Güncelleme : 24.02.2009 / 17:48:57

İbrahim Tatlıses’in "İbo Show" programında tam bir skandal yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tatlıses: Yıldız Tilbe programa gelmek için 5 büyük altın, elbise, permatik ve külotlu çorap aldırdı!

 

HABER AKTÜEL – İbrahim Tatlıses'in ATV'deki programı “İbo Show”da tam manasıyla bir skandal yaşandı. Yıldız Tilbe, şarkılarını söylerken Tatlıses'in kendisini 3 defa kestiğini söyledi ve yüzünü ekşitti. Tatlıses ise Tilbe'nin reklam arasında saz ekibinin bilmediği şarkıları söylemek istediğinden, isteklerinin bir türlü bitmek bilmediğinden şikayet etti.

 

Bunun üstüne Tatlıses sinirlerine hâkim olamadı ve süren tartışmada Tilbe'ye; “seni döven p...venklerin elinden seni ben çekip aldım” dedi. Bu ithama kızan Tilbe ise; “beni kimse p...venklerin elinden almadı” diye karşılık verdi ve Tatlıses'in “sana çok yardım ettim” sözlerini de yalanladı. Ardından Tilbe, dayak yediğini ve Tatlıses'in kendisini gelip aldığını itiraf etti ve Tatlıses'e dönerek; “bunu neden şimdi söylüyorsunuz. Ayıp değil mi yaptığınız” diye çıkıştı.

 

Küfrün yayına yansımasının ardından yönetmen yayına Ceza'yla çekilen bir önceki programın görüntülerini koydu. Herkes bu arada Tatlıses'le Yıldız Tilbe'nin arasının düzelmesini beklerken ortam daha da gerildi ve Tilbe yayını terk etti. Bunun üzerine Tatlıses saz ekibine; “canınız pahasına da olsa bundan sonra Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacaksınız” talimatını verdi.

 

Yıldız Tilbe'nin gitmesinin ardından Tilbe'yi çok sevdiğini söyleyen Tatlıses, buna rağmen Tilbe'yle bir daha da hiçbir işi olmayacağını ifade etti.

 

Yayına yansıyan bu diyaloglar ve Tilbe'nin yayını terk etmesi ekran başındakileri şoke etti.

 

İbrahim Tatlıses reklam arasından sonra izleyicilerden ve ATV'den özür diledi.

 

Şimdi ise gözler RTÜK'te. Yayında “Pezevenk” diyen Tatlıses'in programın ihtar ya da yayın cezası alması bekleniyor.

 

www.haberaktuel.com

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*