İbo'ya ambulans taksi!

İbo'ya ambulans taksi!.8647
  • Giriş : 29.08.2008 / 11:13:00

İbrahim Tatlıses'in konser alanına ambulansla gelip gitmesi herkesi şaşırttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

19. Aliağa Uluslararası Barış ve Hoşgörü Kültür ve Sanat Festivali Kapsamında sahne alan Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses'in konser alanına ambulansla gelip ambulansla gitmesi herkesi şaşırttı.

19. Aliağa Uluslararası Barış ve Hoşgörü Festivalinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tatlıses, barış ve hoşgörü mesajları verip her zamanki gibi halkın içinden geldiğini vurguladı. Ancak konser alanına kendine ve bir bayan arkadaşına tahsis edilmiş bir 'ambulans' ile gelmesi ilginç görüntülere neden oldu.

Aliğa festivalinde konser veren İbrahim Tatlıses, Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce kişiyi görünce,''Ağaların karşılaması böyle oluyor. Boşuna buraya Aliağa dememişler" dedi.''Kavur Balıkları'' türküsü ile sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce kişiyi görünce,''Ağaların karşılaması böyle oluyor. Boşuna buraya Aliağa dememişler. Ağalığınızı yaptınız'' dedi.

19. Uluslararası Barış ve Hoşgörü Kültür ve Sanat Festivali'nde bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Talıses, ''dünyada en sevdiğim şey barış ve hoşgörü. Bir de insan yaptığı şeyi aşkla yapmalı. Belediyeler halka hizmet için vardır.''diye konuştu.

Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya, ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses'e, Aliağa'ya geldiğinden dolayı teşekkür ederek, çiçek ve hediyeler verdi.

Genç bir belediye başkanı görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Tatlıses, daha sonra konser alanından geldiği ambulansla ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*