İbrahim Akın kadro dışı kaldı

İbrahim Akın kadro dışı kaldı.16139
  • Giriş : 20.12.2007 / 21:58:00

Beşiktaş'ta genç futbolcunun Manisa'ya götürülmeyip İstanbul'da bırakıldığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'a büyük umutlarla gelen ancak bir türlü beklenen performansı gösteremeyen İbrahim Akın kadro dışı bırakıldı. Daha öncede Fransız teknik adam Jean Tigana tarafından kadro dışı kalan Akın, yönetimin hoşgörüsüyle affedilmişti.

Siyah beyazlı kafilede, sakatlıkları bulunan Mehmet Sedef, Rüştü, Ricardinho, Mehmet Yozgatlı, Gökhan Zan, Serdar Kurtuluş ve sağ dizinde ağrıları bulunan Higuain yer almadı. Ayrıca, sakatlığı bulunmamasına rağmen İbrahim Akın da kadroya dahil edilmedi. Devre arasında takımdan gönderilmesi gündemde olan İbrahim Akın'ın, Manisa'ya takımla beraber götürülmeyip, kadro dışı bırakılması ise, bu futbolcunun büyük oranda Beşiktaş ile yollarının ayrılacağı konusunu gündeme getirdi. İbrahim Akın, devre arasında ya başka bir takıma kiralanacak ya da yurt içinden yapılabilecek bir transferde takas olarak kullanılacak.

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor kafilesinde şu futbolcular bulunuyor:
Murat Şahin, Hakan Arıkan, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, İbrahim Kaş, Baki Mercimek, Ali Tandoğan, Diatta, Tello, Koray Avcı, Serdar Özkan, Cisse, Aydın Karabulut, Delgado, Nobre, Bobo, Burak Yılmaz

Atatürk Havalimanı'nda açıklama yapan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik ettiğini ifade ederek, "Bayramın ikinci gününde taraftarlarımıza çifte mutluluk yaşatmak istiyoruz. Ligin son haftasında kapanışı iyi yapmak istiyoruz" diye konuştu.

Menajer Sinan Engin ise, tüm Müslümanların Kurban Bayramı'nı kutladığını belirterek, "Zor bir deplasmana gidiyoruz. Vestel Manisaspor güçlü bir takım. Amacımız buradan 3 puanla dönmek" dedi.

Sinan Engin ayrıca, fiyatının yüksek olması nedeniyle Vestel Manisasporlu futbolcu Holosko ile ilgilenmediklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious