İbrahim Kutluay yarın terhis oluyor

İbrahim Kutluay yarın terhis oluyor.11706
  • Giriş : 22.07.2008 / 17:25:00

Antalya Topçular'da bulunan 3'üncü Piyade Er Eğitim Tugayı'nda bedelli askerlik yapan milli basketbolcu İbrahim Kutluay, yarın terhis oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Basketbolcu İbrahim Kutluay, 2 Temmuz'da vatani görevini yapacağı Burdur 58'inci Piyade Alay Komutanlığı'na teslim olmuş, Burdur'da bedelli askerlik için gelenlerin sayısı 5 bin 600'ü bulunca Kutluay ile birlikte 1200 bedelli asker, Antalya 3'üncü Er Eğitim Tugayı'na gönderilmişti. Kutluay, 11 Temmuz'da yemin etmiş ve ardından da eşi Demet Kutluay ile çarşı iznine çıkmıştı.

Antalya Büyükşehir Belediyespor'da Basketbol oynayan Güray Kanan, bugün Kutluay'ı birliğinde ziyaret etti ve yarın sabah 21 günlük vatani görevini tamamlayacağını söyledi. Kutluay'ın yakın arkadaşına, “Türkiye'de oynamayı çok istiyordum ama istediğim bir iki kulüple anlaşamadım. Kariyerimi en az 2 yıl daha yurt dışında devam ettirmek istiyorum” dediği öğrenildi. Kutluay'ın yarın terhis olduktan sonra İstanbul'a gideceği belirtildi.

Futbolcular Emre Belözoğlu ile Ali Güneş, 1 Temmuz'da Burdur'da birliklerine teslim olduğu için bedelli askerliklerini tamamlayarak bugün terhis oldular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*