İbrahim Tatlıses, By Tatlıses'i açtı

  • Giriş : 23.09.2006 / 00:00:00

Türkücü İbrahim Tatlıses, kendi adını taşıyan By Tatlıses mağazasının Gaziantep'teki şube açılışında, apartman balkonlarında asılı biberleri görünce kadınlardan biber istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

By Tatlıses gömlek mağazasının açılışını gerçekleştiren Tatlıses, artık gömleğin yetmediğini takım elbise alanına gireceklerini söyledi. By Tatlıses gömleklerinin ilk bayiliğini Gaziantep'e verdiklerin söyleyen Tatlıses, "Yaptığımız görüşmeler, insanların gömleklerimize olan ilgisi bizi çok sevindiriyor. Tatlıses gömlekleri çok tuttu, artık şartlar da zorluyor ve takım elbise sektörüne gireceğiz" dedi

1970'li yollarda ilk kasedini Elazığ'da çıkardıktan sonra Gaziantep'e geldiğini anlatan Tatlıses, şöyle konuştu:

"O dönemde Gaziantep'teki kasetçilere bakıyordum. Ama kasetçilerde ne resmim var ne ismim. Bazı kasetçilerde kasetlerin üzerine çok küçük şekilde adım yazılmıştı. Oraladan buralara geldik. Şimdi vitinlerde insanların severek giydiği adımızı taşıyan gömlekler var. Azimli olunca gelinmeyecek yer yok Önce Allah diyeceksin, sonra yoluna devam edeceksin. Allah diyen, kötülük düşünmeyen her insan başarıya ulaşmıştır. Bunun en güzel örneği İbrahim Tatlıses'tir. Ben kendimi örnek olarak veriyorum. Ben ne acılar çektim, nelerle karşılaştım onu biliyorum. Bildiğim için burdayım."

Tatlıses mağaza açılışının ardından dışarıda kendisini bekleyen hayranlarına hitap etti. Konuşmasına, "Size söz veriyorum, Fırat'ı Gaziantep'e getireceğim" diye başlayan Tatlıses, bu sırada apartmanların balkonlarında asılı olan kurutmalık biberleri görünce, kendisini evlerinin balkonundan izleyen kadınlardan istedi. Kadınların balkonlardan attığı biberleri alarak yiyen Tatlıses, 'Karnım aç ama isotu görünce dayanamıyorum" dedi. Tatlıses, daha sonra hayranlarının yoğun ilgisi altında aracına binerek, mağazadan ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious