İbrahim Tatlıses bale yaparsa

İbrahim Tatlıses bale yaparsa.18319
  • Giriş : 23.05.2008 / 10:18:00

'Gülben Ergen'le Sürpriz' programında istek üzerine 'Fındıkkıran'dan bir bölüm oynayan Tatlıses'in sadece taytı eksikti!.. Tatlıses, "Hadi İbo lahmacun dürer gibi!" diye motive edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İBO'DAN BALE SÜRPRİZİ

atv'nin yeni şov programı 'Gülben Ergen'le Sürpriz'e önceki akşam İbrahim Tatlıses, Ebru Akel, Tülin Şahin ve Gürgen Öz konuk oldu. Programa damgasını Tatlıses vurdu! Bir zamanlar ünlü tenor Pavarotti'ye özenip 'O Sole Mio' adlı Napoliten şarkıyı seslendiren İbo, Ebru Akel'le birlikte bale yaptı! İmparator; Akel'le 'Fındıkkıran' balesinden kısa bir sahneyi canlandırdı...

ÇOK İYİ EKİP BAŞI OLUR

Bale eğitimi alan Ebru Akel, İbrahim Tatlıses'i bir balet olarak çok başarılı bulduğunu söyledi: "İbrahim Bey çok iyi bir ekip başı olur. Ne gösterdiysem hemen kaptı!" Gülben Ergen ise Tatlıses'in bale gösterisini şöyle yorumladı: El ve ayak hareketlerinin bale duruşuna muntazam bir şekilde uygun olmasını çok beğendim.

BAYÜLGEN'İN FİKRİ

'Gülben Ergen'le Sürpriz' programının yapımcısı Okan Bayülgen'in fikri olan 'Fındıkkıran' balesinde İbrahim Tatlıses'e Ebru Akel ve Gürgen Öz eşlik etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious