İbrahim Tatlıses'in alacağı maaş belli oldu!

İbrahim Tatlıses'in alacağı maaş belli oldu!.14000
  • Giriş : 16.03.2017 / 17:47:00
  • Güncelleme : 16.03.2017 / 17:48:27

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, malulen emekliliğe hak kazandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, heyet raporuyla malulen emekliliğe hak kazandı. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden alınan raporla Tatlıses'e bin 600 TL maaş bağlandı. Magazin gündemine düşen haber üzerine Tatlıses'ten açıklama gelmişti.

Yeni Asır Gazetesi'nin haberine göre, 'malulen emekli' olmak için geçtiğimiz haftalarda heyet raporu almak üzere İzmir Tepecik ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran "İmparator" lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in alacağı emekli maaşı da büyük oranda netleşti.

Tatlıses'in malulen emeklilik hakkı kazandığı, gerekli işlemlerin tamamlandığı ve malulen emekli olduğu için 1600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde hastanede hayranlarının kendisini tanıması ve aşırı ilgi göstermesi üzerine işlemlerini yarım bırakarak hastaneden ayrılan Tatlıses'in malulen emeklilik için heyet raporu almak için başvuru yaptığını ortaya çıkarmıştı.

Olay, magazin gündeminin en çok konuşulan konusu haline gelirken Tatlıses, malulen emekli olmak istediği iddialarını reddederek hastaneye diş problemleri için gittiğini söylemişti.

Ancak, Tatlıses'in kentte birçok ağız ve diş sağlığı merkezi bulunmasına rağmen diş tedavisi için sadece 2 diş polikliniği olan Tepecik eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni seçmesi inandırıcı bulunmamıştı. Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hastaneye yeniden gitmiş ve rapor işlemlerini tamamlamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*