İbrahim Tatlıses: Onurum 3 milyar mı?

İbrahim Tatlıses: Onurum 3 milyar mı?.8647
  • Giriş : 11.08.2008 / 02:04:00

İbrahim Tatlıses, gözaltına aldığı haberlerini birilerinin sızdırdığını belirterek, "Çıksın ortaya alnından öpeyim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tatlıses, hakimlere de seslendi: "Benim onurum 3 milyar mı?"

İbrahim Tatlıses, atv'de ekrana gelen İbo Show programında geçtiğimiz gün 'gözaltına alındığı' şeklinde basında çıkan haberlere açıklama getirdi.

Basının yanıltıldığını belirten Tatlıses, bu haberi birisinin sızdırdığını vurgulayarak, "Basını aldatmak kadar, yanıltmak kadar büyük bir şerefsizlik yok. Benim medyamı yalancı durumuna soktunuz. Delikanlıysan, kimsen, bu haberi nasıl sızdırdıysan erkek gibi de ki, 'Benim'. Ben de senin alnından öpeyim. Diyemezsin ki... " şeklinde konuştu.

"Basına hiçbir şey demiyorum" diyerek medyanın yanıltıldığını vurgulayan İbrahim Tatlıses, çıkan haberlerin iş anlaşmalarını olumsuz etkilediğinin altını çizdi.

80 yaşındaki annesinin bu tür haberlerden çok etkilendiğine değinen İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'nun da bu haberler nedeniyle çok üzüldüğünü ve ağladığını anlattı.

Bir gazetedeki haberde kişilik haklarına saldırıda bulunulduğu gerekçesiyle dava açan İbrahim Tatlıses, mahkemenin verdiği 6 bin YTL'lik cezayı Yargıtay'ın 3 bin YTL'ye indirmesine de tepki gösterdi.

BENİM ONURUM 3 MİLYAR MI?

"Bir gazeteci bizi yazıyor. Onurumuzla oynuyor, onurumuzu kırıyor" diye konuşan İbrahim Tatlıses, hakimlere şu sözlerle seslendi:

"6 milyar, hakim varar veriyor. Sonra Ankara'ya gidiyor, temyize gidiyor. Adalete saygım sonsuz, ama sayın hakimlerime sesleniyorum: Diyorsunuz ki, 6 milyar olmaz çok 3 milyar. Biz parasında değiliz ki. Benim onurum 3 milyar mı? Allah rızası için, bana göre bunun biraz daha ağır olması lazım. Her şey bu kadar ucuz değil."

SİLAHINIZ KALEMİNİZ OLMASIN

Konuşmasında basını toplu olarak eleştirmekten kaçınan ve basında bazı kişilerin kendisini sevmediğine değinen İbrahim Tatlıses, "Beni sevmeyebilirsiniz. Gelip aslan gibi yüzüme söyleyin. Kaleminize dökmeyin. Silahınız kaleminiz olmasın" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*