İbrahim Tatlıses oyunu nerede kullandı?

İbrahim Tatlıses oyunu nerede kullandı?.10576
  • Giriş : 22.07.2007 / 16:34:00

Genç Parti İstanbul 3. Bölge 1.Sıra Milletvekili adayı türkücü İbrahim Tatlıses, oyunu, Şenlikköy İlköğretim Okulu'nda kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Seçim çalışmalarını yürüttüğü irtibat bürosundan oy kullanacağı okula yürüyerek giden Tatlıses, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirip sohbet etti. Saat 15.00 sularında sandık başına giden Tatlıses, oy kullanmanın kutsal bir görev olduğunu, herkesin oy kullanması gerektiğini belirtti.

İbrahim Tatlıses, oyunu Bakırköy Florya Şenlikköy İlköğretim Okulu 2166 numaralı sandıkta kullandı. Seçimlerde bazı aksaklıkların yaşandığına dikkat çeken Tatlıses, "Ailemden 4 kişinin İstanbul'da oy kullanması gerekiyordu, ancak kimisinin ismi Şanlıurfa'da kimisinin de başka yerlerde ismi çıkıyor. Yetkililerin bu konuda daha dikkatli olması gerekirdi." dedi. seçim sonuçlarına ilişkin tahmin yürütmekten kaçınan Tatlıses, seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu. Milletvekili olduğunda yapacağı ilk icraatin ne olacağı yönündeki bir soruya, "Öncelikle seçilelim sonra bakarız." şeklinde karşılık verdi.

Siyaseti sevdiğini ifade eden Tatlıses, "Seçilemesem de siyaset yapmaya devam edeceğim." şeklinde konuştu. İçinde bulunduğu siyasi hareketten son derece memnun olduğunu dile getiren Tatlıses, "Ben, arkadaşlarımın, yandaşlarımın, akrabalarımın değil herkesin milletvekili olacağım. Siyaset insan içindir, insana hizmet içindir."diye konuştu.

Oy kullanmaya giderken kurulan semt pazarının içinden geçen Tatlıses, pazarcılarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi. Pazarda bulunan vatandaşlar ve pazarcıların Tatlıses'e yoğun ilgi gösterdği gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious