İbrahim Tatlıses: Size giren çıkan ne!

İbrahim Tatlıses: Size giren çıkan ne!.8647
  • Giriş : 01.05.2008 / 00:25:00
  • Güncelleme : 02.05.2008 / 18:34:00

TRT ile 150 milyara anlaştığı yönündeki gazetelerde çıkan haberler İbrahim Tatlıses'i çileden çıkarttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kral Tv'de canlı yayınlanan programda konuşan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, TRT ile görüşmelerini aleyhte sunan gazetecilere demediğini bırakmadı.

İşte Tatlıses'in o sözleri;

"Sanki TRT'de genel müdür, orada çalışanların hepsi üçkağıtçı hepsi bilmem neymiş gibi yazılar yazılıyor. Ayıptır ya. Bazen medyaya kızıyorum yani. Orayla bir sözleşme yapmak üzereyiz. TRT bizim ilk göz ağrımız. Hem de devletimizin kanalı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kanalı.

SANA GİREN ÇIKAN NE ARKADAŞ

'Efendim İbrahim Tatlıses'e nasıl 150 milyar verirsiniz?' Sanane lan. Sana giren çıkan ne arkadaş. Bunun altında ne arıyorsun? Bunun altında bişey arama oğlum. Bizde de hile yok TRT'de de hile yok. Gerizekalı, sen bunu yazmakla neyi yazıyorsun? İçine sığdıramadığın ne? Alıp veremediğin ne?

BENİ KİMSE ASKIYA ALAMAZ

Bir de şey çıktı; 'TRT İbrahim Tatlıses'i askıya aldı' Beni kimse askıya alamaz, alamaz, alamaz.. Almadı da..

KÖŞE YAZARLARINA DA VERDİ VERİŞTİRDİ

Kendi kendinize birtakım şeyler uydurmayın. Bir de insanları da zan altında bırakıyorlar. Biz en az 15 gündür insanlarla ne konuşuyoruz ne sohbet ediyoruz. Bir sözleşme yok bir anlaşma yok. Sadece fiyatta bir araya gelinip konuşulmuş bir durum var. Müsade ederseniz anlaşacağız sayın köşe yazarları, sayın kendini bilmezler, sayın şaşıbeşler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious