İbrahim Üzülmez: Başkanım 'konuşma' dedi

İbrahim Üzülmez: Başkanım 'konuşma' dedi.14702
  • Giriş : 06.07.2008 / 20:59:00

Kadro dışı bırakılarak Türkiye'ye gönderilen iki futbolcudan biri olan İbrahim Üzülmez, bugün eşi ve çocuğu ile birlikte Darıca Beldesi'ndeki Boğaziçi Hayvanat Bahçtesi'nde stres attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Üzülmez çifti, bugün çocukları Ela ile birlikte Gebze'nin Darıca Beldesi'ndeki Boğgazici Hayvanat Bahçesi'nea geldi. Burada bir başka haber için bulunan muhabirleri karşısında görünen İbrahim Üzülmez, "Benim buraya geldiğimi size kim söyledi. Ben ailemle birlikte stres atmaya geldim. Şimdi herkes sizi benim çağırdığımı zannedecek. Yanlış anlaşılacak" diyerek önce fotoğraf ve görüntüsünün alınmasını istemedi.

Kızı Ela'ya çoğunluğu nesli tükenmekte olan hayvanları gösteren, ancak oldukça gergin olduğu da gözlenen İbrahim Üzülmez, kadro dışı bırakılmaları ve kavga olayı ile ilgili olarak hiç bir soruya devam vermeyeceğini söyledi. "Başkanım 'konuşma' dedi. Kesinlikle konuşmayacağım" diyen Kaptan İbrahim Üzülmez, eşi ve çocuğu ile birlikte hemen hemen tüm hayvanların yaşam alanlarını gezdirdi. Üzülmez en çok kartalların bulunduğu kafesin özünde zaman geçirdi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious