İbrahima Yattara için komik teklif

İbrahima Yattara için komik teklif.11177
  • Giriş : 26.06.2009 / 16:45:00

Katar'ın Al Sadd kulübü, Trabzonsporluı Yattara için komik bir teklifte bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'yı geçtiğimiz sezon 10 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna katmak isteyen Katar'ın Al Sadd kulübünün, bu sezon ise Yattara - Pascal Feindouno takasını önerip üzerine de 2 Milyon Euro talep ettiği öğrenildi.

Trabzonspor'da her sezon sonu bir çok takımdan ciddi teklifler alan Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'ya bu sezon ise beklenen talipliler bir türlü çıkmadı.

Geçtiğimiz sezonun başlarında Yattara'yı 10 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna katmak isteyen Katar'ın Al Sadd kulübü bu sezon ise bordo - mavili yöneticilere, Yattara - Pascal Feindouno takasını önerdi. Bu teklifle de yetinmeyen Katar kulübü yetkilileri, iki hafta önce yaptığı takas teklifini yenileyerek, bu hafta başında bordo - mavili kulüpten Feindouno için, Yattara dışında 2 milyon Euro'da bonservis bedeli talep etti.

Geçtiğimiz sezondan Al Sadd kulübüne kızgınlığı bulunan Trabzonsporlu yöneticilerin ise, "Komik teklifiniz için teşekkür ederiz" diyerek konuyu kapattığı öğrenildi. Bordo - mavili yöneticiler, daha önce yaptıkları açıklamalarda iyi bir teklif gelmesi halinde Yattara'yı yurt dışına satabileceklerini söylemiştiler. Ancak Belçikalı teknik adam Hugo Broos'un Yattara'nın kesinlikle takımda tutulmasını talep ettiği belirtildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*