İbrahim'den bomba sözler!

İbrahim'den bomba sözler!.14942
  • Giriş : 30.05.2008 / 10:04:00

Milli Takım kadrosundan çıkartılan İbrahim Kaş, bomba gibi açıklamalar yaptı. İşte İbrahim Kaş'ın açıklamaları;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

A Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası'na hazırlık kampına alınan ancak kadronun 23 indirilmesi zorunluluğu nedeniyle Halil ve Yıldıray'la birlikte Teknik Direktör Fatih Terim tarafından kadrosundan çıkartılan İbrahim Kaş'tan bomba gibi açıklamalar!..

Türkiye'ye dönüşünün hemen ardından maraton.com.tr'ye konuşan genç oyuncu, Milli Takım'dan Beşiktaş'a, Getafe'ye transfer oluşundan kendisi gibi kadrodan çıkartılan Yıldıray Baştürk'e kadar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte İbrahim Kaş'ın açıklamaları...

"ÇIKARILACAĞIMI BEKLEMİYORDUM"

"Çok üzüldüm çıkarılacağımı beklemiyordum.. Tüm abilerim bana 'sen oynayacaksın' diyorlardı. Hatta Gökhan Gönül’ün sakatlanmasından sonra on birde bile oynayabileceğimi düşünüyordum... Ama sağlık olsun benim buraya gelmemde Fatih hocanın büyük emeği var... Bu turnuva olmazsa başka turnuvada oynarım.... Üzülmek bir şeye çare olmuyor.."

"YILDIRAY HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI"

"Yıldıray abi en çok üzülenimiz oldu. Hüngür hüngür ağladı. Çok kötü oldu... Çok etkilendi. Tuncay Şanlı da bana sarılıp ağladı. O anda çok kötü oldum. Milli takımda inanılmaz bir arkadaşlık var. Ben finale çıkacağımızı düşünüyorum ama Portekiz’le erken final oynayacağız..."

"BEŞİKTAŞ'TA GENÇLERE DEĞER VERİLMİYOR"

"Beşiktaş’ta ben dahil hiç bir genç oyuncuya değer verilmiyor. 'Nasıl olsa alt yapıdan çıktı. Takımda kalır, istediğimiz paraya imza atar' düşüncesi var. Ancak yabancı futbolcu olduğun zaman el üstünde tutuluyorsun. Bana çok işi şartlar teklif edildiği için gidiyorum. Bana daha 'İspanya’ya gittiğin için hata yaptın' diyen yok. Herkes bana 'Süper bir işi başardın' diyor. Orada ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğimi düşünüyorum...."

"NİHAT KAHVECİ ÇOK YARDIMCI OLUYOR"

"Nihat Kahveci bana çok yardımcı oluyor. Hatta bana 'Eğer Türkiye’ye dönersen seni fena yaparım' diye de espri yaptı. İspanya’da kalıp başarılı olmamı istiyor. İspanyolca kurslarına başladım. 1,5 ay tatilimi yapıp oraya dinlenmiş ve fit bir şekilde gitmek istiyorum..."

"TEKMEYE KAFA SOKTUM"

"Beşiktaş’ta son 4 maçta çok iyi oynadım. Bunun nedeni kafam rahattı. Çünkü Getafe’ye imza atmıştım ama transfer oldum diye kaçak dövüşmedim tekmeye kafa soktum. Bu zaten gösterdiğim performanstan belli olmuyor mu? Keşke biz gençlere alt yapıdan gelenlere daha çok değer verilse. Ama bu tüm yurt genelinde var bu sadece Beşiktaş’ta değil."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious