'İbrahim'e teklif götürmeyiz'

'İbrahim'e teklif götürmeyiz'.13033
  • Giriş : 21.04.2008 / 16:28:00

Sinan Engin, siyah beyazlı ekibin 2-1'lik galibiyeti ile sonuçlanan Rizespor maçında aldıkladı üç puan ve ortaya koydukları oyunla karşılaşma öncesi ortaya atılan asılsız iddiaların geçersizliğini koruduğunu ve tüm şüpheleri ortadan kaldırdıklarını söyled

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Engin, Beşiktaş'ın adı ile birlikte böyle söylentileri ortaya atanların amaçlarına ulaşamadıklarını ifade ederken, "Büyük ve şahsiyetli kulüplerin adı, ne söylediğini bilmeyen iki üç kişinin açıklamaları ile lekelenemez. Dün oynadığımız oyunla tüm şüpheleri ortadan kaldırdık. Rakibimiz Çaykur Rizespor'un alacağı üç puan ile Süper Lig'de kalma umutları artacaktı. Ama biz ligde kalan tüm maçlarımızı kazanmak için mücadele ediyoruz. Büyük ve şahsiyetli bir kulüp olarak rakibimizin durumu ne olursa olsun, biz önce kendi galibiyetimizi düşünüyoruz" dedi.

Sinan Engin ayrıca Bursaspor ile Adana'da oynayacakları maçın öneminin farkında olduklarını da vurgularken, "Bursaspor engelini kayıpsız geçmek istiyoruz. Şartlar bizim aleyhimize de gözükse, ligde kalan 9 puanı toplamaktan başka amacımız yok. Adana'da tribünleri dolduracak olan taraftarımızın da desteği ile son iki haftaya kayıpsız gireceğiz" dedi.

"İBRAHİM KAŞ BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN BAŞKA KULÜPLERLE MASAYA OTURMUŞ. BEŞİKTAŞ'IN ONA BU SAATTEN SONRA TEKLİF GÖTÜRMESİ SÖZ KONUSU OLAMAZ"

Engin, İspanya'nın La Liga takımlarından Getafe'ye transferi gündemde olan İbrahim Kaş için ise, "Bizimle görüşmeden başka kulüplerle masaya oturmuş. Bu saatten sonra onunla yeniden görüşmemiz söz konusu olamaz" dedi. Engin şunları söyledi:

"İbrahim Kaş altyapımızdan yetişen genç bir oyuncu. Bu sezon sonu sözleşmesi sona eriyordu. Ama kendisi, bizimle görüşmeden başka kulüplerle masaya oturmuş. Bizim bu saatten sonra İbrahim Kaş'a bir teklif yapmamız söz konusu olmaz. Beşiktaş forması giyen bir oyuncu kulübünden önce farklı takımlarla masaya oturuyorsa, biz bu oyuncuya 'kal' demeyiz."

Sinan Engin ayrıca transfer çalışmaları ile ilgili medyada çıkan bir çok haberin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Transfer çalışmalarımızda somut bir gelişme yok. Medyada son dönemde Beşiktaş ile adı anılan futbolcularla hiç bir resmi temasımız olmadı. Önümüzdeki sezon kadromuza katmak istediğimiz oyuncular hakkında uzun süreli bir çalışma yaparak en doğru kararı vereceğiz. Ama bugünden şu veya bu oyuncuyu alacağız demek yanlış olur" diye konuştu.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious