İbrahimler nihayet barıştı!

İbrahimler nihayet barıştı!.14255
  • Giriş : 25.07.2008 / 12:20:00

Kavga edip kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman dün barışıp, birlikte idman yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş’ta terlik kavgası yüzünden kadro dışı bırakılan Üzülmez ile Toraman dün barışıp, birlikte idman yaptı

Kartal'ın Avusturya’da yaptığı ilk kampta terlik yüzünden yumruk yumruğa kavga eden ve kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman aralarındaki buzları eritti. Daha önce “Barışmaya hazırım” diyen Üzülmez ile Toraman dün Ümraniye’de buluştu. Barışan ikili PAF Takım antrenörü Sarp Yiğit yönetiminde beraber idman yaptı.

Yönetimin tamamına yakını özellikle İbrahim Toraman’ın affedilmesi yönünde görüş belirtirken, Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin’in kampta iki futbolcunun da dönüşünün olmayacağını söylemesi bu konudaki kararı geciktiriyor. Ancak yönetimin asıl olarak İbrahim Üzülmez’in başka bir kulüple anlaşmasını beklediği, Üzülmez’in gitmesinden sonra Toraman’ın affedileceği belirtildi.

AF GÜNDEME GELDİ

BU nedenle yönetimin İbrahim Üzülmez’i alacağı olan 500 bin YTL’ye karşılık bonservisini verip diğer İbrahim’e af yolunu açması bekleniyor. Önceki günkü yönetim kurulu toplantısında da iki futbolcunun affı gündeme geldi. Yöneticilerin büyük çoğunluğu “Oyuncuları affedelim ve özellikle Toraman’ı elden kaçırmayalım” derken Başkan Demirören’in buna karşı çıktığı belirtildi. Disiplinin önemine değinen Demirören’in “Bir karar verdik arkasında durmalıyız” diye konuştuğu ifade edildi.

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*