İbretlik bir hayat hikayesi

İbretlik bir hayat hikayesi.15763
  • Giriş : 29.06.2009 / 09:25:00

Düğün gecesi hayatı karardı. 38 yaşında 3 evlilik yaptı. Her biri ayrı bir olay. Sonuncusu ise daha ilginç...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

38 yaşındaki Şenol Kalman'ın yaşadıkları film gibi.. Başından 3 olaylı evlilik geçti. İlki şiddetli geçimsizlik, ikincisi ihanet nedeniyle bitti.

Üçüncüsünü de televizyondan buldu. Ancak ilk günden kanser olduğunu öğreninde dünyası başına yıkıldı.

Yeniden başa dönen Kalman ilk evli karısına döndü. Kalman, bu kez de eşyaları kaptırdı, kendini çocuklarıyla sokakta buldu. Şimdi parkta yaşıyor.

İbrahim Yıldız, Kalman'ın ibretlik hayat hikayesini yazdı.. Kalman geçirdiği 3 evlilik sonrası kendini 2 çocuğuyla birlikte parkta buldu. İşte o hikaye:

Başkasına aşığım

İlk eşinden şiddekli geçimsizlik nedeniyle boşandığını söyleyen Şenol Kalman, ikinci eşinin ise kendisini aldattığını iddia etti. Kalman, "İkinci evliliğimi yaptım; fakat evliyken bir başkasıyla aldatıyordu. Bir gün bana, 'Ben artık seni sevmiyorum, başkasına âşığım' deyince aradan çekilmek zorunda kaldım" dedi.

Düğün gecesi 6 ay ömrünün kaldığını öğrendim

İkinci evliliği de bu şekilde sona eren Şenol Kalman, çareyi ekranlarda boy gösteren evlilik programlarına çıkmakta bulduğunu söyleyerek, "Özel bir televizyon kanalında yayınlanan bir programa katıldım. Orada Ş.Y. adlı bir bayanla tanıştım. Gerçekten iyi bir insandı. 2 gün görüştükten sonra evlenmeye karar verdik. Evliliğin ilk gününde onun kanser olduğunu anladım. Evi hemen terk ettim. Beni 'sağlamım' diye kandırdı. Meğerse 6 aylık ömrü kalmış. Hasta olan biri, 'benim çocuklarıma bakamaz' diye terk ettim. Sonra baktım ki, kocası hapiste yatıyormuş" şeklinde konuştu.

Eşyaları alıp kapı dışarı etti

TV programında tanıştığı bayanla evlendikten sonra yeni eşinin kanser olduğunu anlayan, tüm eşyalarını alarak hemen eski eşinin evine giden Şenol Kalman, "O ara eski eşim beni aramıştı. 'Gel bana dön, kanserli birinin yanında ne işin var? Benim üzerimde 9 yıllık emeğin var, çocuklarımın babasısın' dedi. Ben de evine gittim. Eşyalarımı aldı, beni kapının önüne koydu. Eğer kabul etseydi o programa bile katılmazdım ki. Ne olduysa onun yüzünden oldu. 3 aydan beri parkta yaşıyorum. Öbür çocuğum onun yanında. Harap oldum" diye konuştu.

YENİŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*