"İç sahada baskı yaşıyoruz"

  • Giriş : 01.02.2009 / 22:43:00

Mustafa Denizli, Antalyaspor maçı sonrası bir basın toplantısı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

18. haftanın kapanış mücadelesinde, Beşiktaş'ın Antalyaspor'u 1-0 mağlup ettiği maçtan sonra konuşan Beşiktaş Teknik Dirtektörü Mustafa Denizl, iç sahada baskı yaşadıklarını bu yüzden 1-0 da olsa alınan galibiyetin önemli olduğunu söyledi.

İşte Denizli'nin açıklamaları

"Zor maçlar geçiriyoruz. Bu sezon Antalyaspor'la 4. maçımız ve 4'te 4 yaptık. Üç defa oynadığınız bir takıma karşı hazırlanmak kolay değil. Antalya'nın da konum itibariyle zorluk çektiği biliniyor. Bizim açımızdan zor bir galibiyet oldu. İlk yarıda üretken değildik ama ikinci yarının 75. dakikalarına kadar performans olarak iyiydik."

Denizli sözlerini şöyle sürdürdü

"Taraftarımızın önünde oynarken, kazanma arzusu, telaşı da beraberinde getiriyor. İki haftada önemli bir yol katettik. Üstümüzdeki takımlarla puan kayıpları giderek azalıyor. Tabiki her maçımız 1-0 bitmez. Beşiktaş'ın geleceğinden kimse şüphe etmesin. İyi oynayıp puan kaybettiğimiz maçlar da oldu. Bu taraftarı bir ölçüde tatmin ediyor. Antalyaspor karşısındaki galibiyetimiz ligdeki durumumuzu önemli bir noktayı taşıdı. Şimdi hedef kupada da Antalyaspor'u mağlup etmek. Biz iç saha baskısını zaman zaman pozitif ve negatif olarak yaşıyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*