İçeceğine hap bırakılan bir kişi soyuldu

  • Giriş : 23.05.2006 / 00:00:00

İstanbul-Gaziantep seferini yapan bir otobüste yolculuk yapan bir kişinin içeceğine bırakılan uyku hapıyla soyuldu. Yolcunun soyulduğunu fark eden başka bir yolcu firma yetkililerine haber verdikten sonra olayın faili yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre İstanbul'dan Gaziantep'e giden Çayırağası firmasına ait 34 (Çayırağası VIP) 543 plakalı yolcu otobüsündeki yolculardan Burhan Çakar (55) Adana'nın Pozantı ilçesinde bulunan bir dinlenme tesisinde soyuldu.
İstanbul'dan binen ve Sakarya'dan da yanına oturan yolculardan Seyfi Sevil (52) adlı yolcu tarafından içeceğine uyku hapı bırakıldı. Yolculuk esnasında Çakar'a samimi davranışlarda bulunan Sevil, Pozantı ilçesine geldikleri sırada içeceğine uyku hapı bıraktı.
Otobüs tekerinin patlamasıyla burada molada yolcular dinlemek için dışarı çıktı. Bu sırada Burhan Çakar'ın uyuduğunu gören Seyfi Selvi, cebindeki 40 YTL, parmağındaki yüzük ve kolundaki saati aldı. Bunu gören yolculardan biri de firma yetkililerine bildirdi. Sevil, firma yetkilileri tarafından yakalanırken, olay Adana Otogarındaki polis merkezine bildirildi. Sabah saatlerinde otogara giren otobüsün gireceği peronda bekleyen polis Sevil'i yakaladı. Bu arada içeceğine uyku hapı bırakılan Çakar'ın halen uykulu olduğu ve çağrılan ambulansla tedavi olmak üzere hastaneye kaldırılması dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious