İçeri alınmayan öğrenci görevliyi bıçakladı

  • Giriş : 11.12.2006 / 00:00:00

Adana'da, üniversiteye hazırlık için bir dersaneye giden öğrenci, kendisini hafta sonunda dersaneye almayan özel güvenlik görevlisini bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre olay, Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarında bulunan bir dersanede meydana geldi. Hafta içi dersaneye giden A.G. (17) bir arkadaşıyla yine ders çalışabilmek için pazar günü de dersaneye gitmek istedi. Dersane yönetiminin almış olduğu karar gereği hafta içi hazırlık sınıfında okuyan öğrencilerin hafta sonunda alınmayacağı belirtildi. A.G. yine de içeri girmek isteyince Levent Gümüşel (27) adlı güvenlik görevlisiyle tartıştıktan sonra dersaneden ayrıldı.

Hafta içi normal eğitim için dersaneye gelen A.G., koridorda aynı güvenlik görevlisi Gümüşel'e arkasından saldırıp, üzerinde taşıdığı bıçakla sol bacağından yaraladı.

Dersane öğretmenlerinin Adana Numune Hastanesi'ne götürdüğü Gümüşel, pansumanla tedavi edilirken, güvenlik görevlisinin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Bu arada olaydan sonra kaçan ve kayıplara karışan A.G.'nin dersane öğretmenleriyle de zaman zaman tartıştığı ve onları tehdit ettiği öğrenildi.

Polis, olay sonrası kayıplara karışan öğrenciyi yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious