İçimden gelen vuruşu yaptım

İçimden gelen vuruşu yaptım.13920
  • Giriş : 30.11.2008 / 00:20:00
  • Güncelleme : 30.11.2008 / 00:06:37

Fenerbahçe'ye 3 puanı getiren golü atan Güiza, golü sonrası yapılan anonsu ve golünü değerlendirdi.. Yıldız futbolcu herkesin gol kaçıracağını söylerken, önemli, bir 3 puan kazandıklarını kaydetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Gol attığım için çok mutluyum. Bugün takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Güzel oynadığımı düşünüyorum ve güzel de bir gol attım. Ama goller de kaçırdım. Şans yanımda değildi. Önemli pozisyonlar da kaçırdım.. Ama sonuçta kazanmamız gerekliydi ve bunu da başararak önemli bir sonuç elde ettik."

“Gerçekten de güzel bir gol oldu. Hafif sürdüm topu ve içimden gelen vuruşu yaptım. Ben de beğendim golümü. Güzel bir gol oldu. Herkes goller kaçırır. Ama önemli anlarda goller atmak önemli. Bugün kaçırdım ama futbolda bunlar olabilir. Yine de şu önemliydi; skor lehimize ve kazanmamız gereken bir maçı kazanmayı başardık..”

“Golümden sonraki 'Hoşgeldin Güiza' anonsu için teşekkür ediyorum. Zaten Fenerbahçe camiası ve taraftarı her zaman arkamda oldular. Bütün taraftarlardan bunu görüyorum. Basında bazı yalan haberler çıktı. Başka takıma gitmek istediğim şekilde.. 4 senelik kontratın sonuna kadar burada kalacağım..”

“Ben böyle oynamaya alışığım. Daha önce de böyle oynadım. Tek başıma olmam çok pozisyona girmememi engellemiyor.. Bugün de girdim. Yani bu durum beni etkilemiyor..”

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*