İçişleri Bakanı Aksu, Kenan Evren ile akşam yemeği yedi

  • Giriş : 11.05.2006 / 00:00:00

İçişleri Bakanı Aksu, Kenan Evren ile akşam yemeği yedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde düzenlenen 81 ilin Sivil Savunma ve Arama Kurtarma Birlik Müdürlerinin katıldığı eğitim seminerine katılmak üzere Marmaris'e gelen İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren ile birlikte L'etoile Oteli'nin bahçesinde kendileri için ayrılan özel bölümde akşam yemeği yedi.
Muğla Valisi Temel Koçaklar ve diğer bürokratların da katıldığı yemekte Bakan Aksu ve misafirleri için Antep kebapları yapıldı. Gazeteci Ahmet Altınöz tarafından mini bir viyolonsel konserinin de verildiği yemeğin ardından Bakan Aksu'ya baklava ikram edildi.

Otel aşçıları, Aksu için Antep kebapları hazırladıklarını ve baklavaların Antep'ten özel olarak getirildiğini söylediler.

Yemeğin ardından Evren'i uğurlayan Aksu, odasına çıkmadan önce gazetecilere, "Siz artık yatın. Bu akşam birşey yok. Yarın sabah gelin." dedi. Basın toplantısı düzenleyip düzenlemeyeceği sorulan Aksu, "Soru sormak yok. Yarın toplantıda konuşacağım." cevabını verdi.

Aksu ayrıca, kendisine yerel bir gazete veren gazeteciye, "Reklam yapacaksın, 'bizim gazeteyi okudu' diye. Hadi çek bakalım." diye karşılık verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious