İçişleri Bakanı Aksu, Marmaris'te

  • Giriş : 11.05.2006 / 00:00:00

İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, halkı hükümetin çalışmalarından memnun olduğunu belirterek, zamanında yapılacak seçimlerle icraatlarına devam edeceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Marmaris Kaymakamı Abdurrahman Koçoğlu'ndan ilçenin sorunlarıyla ilgili bilgi alan Aksu'ya, ilçede asayiş için yeterli personel olmadığı dile getirildi.

Marmaris'in problemlerini Bakan Aksu'ya aktaran Kaymakam Koçoğlu, "İlçemizde yaz aylarında nüfus 300 bin civarında oluyor. İlçemizde emniyet personeli yetersizdir" dedi.

Koçoğlu, ilçede ev kiralarının pahalı olduğunu da ifade ederek, Aksu'dan lojman konusunda yardım istedi, memurların zor şartlarda yaşadıklarını vurguladı. Aksu'ya ziyaret sırasında Muğla Valisi Mustafa Temel Koçaklar ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe eşlik etti. Bakan Aksu daha sonra Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ilçe merkezine geçerek, İlçe Başkanı Kadem Mete ve partililerle bir araya geldi.

Burada hükümetin çalışmalarını anlatan Aksu, "Daha önceki hükümetlerin yıllarca gerçekleştirmediği reformları hayata geçirdik. Halkımız bizden memnun. Zamanında yapılacak seçimlerle, hizmetlerimize daha sonraki yıllarda da devam edeceğiz" diye konuştu.

Basın mensuplarının soru sormasına izin verilmeyen toplantıda Aksu, gazetecilerin soru sorma girişimlerine, "Soru yok, soru yok" diye karşılık verdi. Aksu, Diyarbakırspor ile ilgili soruya da, "Bunu soracağınızı biliyordum. Soru yok" cevabı verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious