İçişleri Bakanı: Dinleme iddiası tiyatral gösteri

İçişleri Bakanı: Dinleme iddiası tiyatral gösteri.13688
  • Giriş : 07.06.2018 / 11:14:00
  • Güncelleme : 07.06.2018 / 11:15:45

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'telefonlarımız dinleniyor' sözlerine yanıt verdi.

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun telefon dinlemeleri iddialarıyla ilgili "Kılıçdaroğlu’nun, Muharrem İnce’nin 'telefonlarımız dinleniyor' sözü bir tiyatral gösteridir. Başka hiçbir şey değil. Bir tanesi ile ilgili böyle bir şey olsun halkın içine çıkan namerttir" dedi.

Bakan Soylu, Kapalıçarşı esnafını ziyaret etti. Bakan Soylu ziyaretinin ardından burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Soylu, bir gazetecinin CHP'nin  cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun telefon dinlemeleri iddialarını sorması üzerine ''Kılıçdaroğlu’nun, Muharrem İnce’nin 'Telefonlarımız dinleniyor' sözü bir tiyatral gösteridir. Başka hiçbir şey değil. Bir tanesi ile ilgili böyle bir şey olsun halkın içine çıkan namerttir" diye yanıt verdi.

Bakan Soylu, Kandil’e olası harekat konusunda takvimin sorulması üzerine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerini hatırlatarak, ''Bir gece ansızın her şey olabilir'' dedi.

TRT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*