İçki içti, emekli polisi öldürdü

  • Giriş : 29.09.2006 / 00:00:00

Burdur'da oğluyla birlikte alkol alan baba, hiçbir neden yokken sataştığı emekli polisi öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Burdur'da iftar saatine yaklaşık yarım saat kala cinayet işlendi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre olay şu şekilde gerçekleşti: Alkollü oldukları belirlenen Turan Tekin (40) ile oğlu, İstasyon Caddesi'nden Cumhuriyet Meydanı'na doğru inerken Rocktel'e ait dükkanın tabelasını tekmelemeye başladı.

Eşi Fatma Tekşen ile birlikte dükkanı kapatmaya hazırlanan dükkan sahibi Ali Tekşen (50) kendilerini bu hareketlerinden dolayı uyardı. 2 yıl önce polislikten emekli olan Tekşen, sarhoş olduğunu bilmeden uyardığı Tekin'in küfürlü sözleri ve fiili müdahalesi ile karşı karşıya kaldı. Tekin, daha sonra cebinden çıkarttığı bıçak ile 2 çocuk babası emekli polis Tekşen'i önce karnından sonra kalbinden bıçakladı.

Bir anda kan gölüne dönen dükkanın çevresinde bulunanların çağırdığı ambulans ile Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tekşen yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tekşen, otopsisi yapılmak üzere Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Kısa bir süre içinde kan gölüne dönen olay yerine birkaç dakika içinde gelen emniyet güçleri cinayeti işleyen Tekin ve oğlunu göz altına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious