'İdam Yasası' geri gelsin

'İdam Yasası' geri gelsin.14146
  • Giriş : 06.10.2008 / 10:59:00

Memur Sen Konfederasyonu'na bağlı Büro Memur Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül'den saldırıya sert tepki.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Memur Sen Konfederasyonu'na bağlı Büro Memur Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül, son zamanlarda artan bölücü terör örgüt saldırılarını kınayarak, terör örgütü üyelerine ve PKK'ya destek verenlere idam yasasının tekrar geri getirilmesi gerektiğini söyledi.

Fevzi Gül, yazılı bir açıklamada bulunarak Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğü'ne bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit edilmesine tepki göstererek, olayı gerçekleştirenleri lanetle kınadı.

Terör örgütü PKK'ya her ne şekilde ve her ne sebeple olursa olsun destek verenlere idam yasası yeniden getirilerek bu terör örgüt üyelerinin ve yandaşlarının idam edilmeleri gerektiğini belirten Gül, "PKK terör örgütünün bu güne kadar yapmış olduğu acımasız ve hain saldırıların karanlık bir gecede güneşi düşlemekten öteye gidemeyecek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin başkalarına verecek bir karış toprağı yok. Yapılan bu hain saldırının hesabı mutlaka kendilerine sorulacaktır." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*