İdmandaki casus kim?

İdmandaki casus kim?.6999
  • Giriş : 16.10.2008 / 21:00:00

Gençlerbirliği ile suni çimde oynayacağı maç için 3 gün öncesinden Ankara'ya gelen Beşiktaş'ın antrenmanını Gençlerbirliği casusu da izledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Ligi'nin 7. haftasında Beşiktaş'ı sahasında ağırlayacak olan Gençlerbirliği, rakibini göz hapsine aldı. Suni çime alışmak için 3 gün önceden Ankara'ya gelen ve 19 Mayıs Stadı'nda bir çalışma yapan Beşiktaş'ın antrenmanını Gençlerbirilği casusu da izledi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın yardımcısı Veysi Kamber, Beşiktaş antrenmanının tamamını izledi. Beşiktaş'tan önce 19 Mayıs Stadı'nda bir çalışma yapan Gençlerbirliği, casusunu protokol tribünün üstünde bulunan localara yerleştirdi.

Locaya yerleşen Veysi Kamber, Siyah-beyazlı ekibin çalışmasını izlemeye başladı. Antrenmanın ilk 50 dakikasından sonra basın mensupları sahadan çıkarıldı ve teknik direktör Mustafa Denizli, gizli bir şekilde taktik çalışma yaptı. Sahayı boşaltan Beşiktaş yetkilileri, locaya saklanan Veysi Kamber'i farkedemedi. Antrenman boyunca sürekli olarak not tutan Veysi Kamber, Beşiktaş'ın şifrelerini hemen Mesut Bakkal'a iletti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*