İDO'nun seferleri artık interaktif

İDO'nun seferleri artık interaktif.10548
  • Giriş : 13.03.2008 / 19:04:00

Gelişen internet teknolojilerine ayak uyduran İDO, sefer saatlerini internet üzerinden interaktif harita ile müşterilerine sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dünyanın en fazla deniz yolcusu taşıyan şirketi İstanbul Deniz Otobüsleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmaya devam ediyor. Gelişen internet teknolojilerine ayak uyduran İDO, sefer saatlerini internet üzerinden interaktif harita ile müşterilerine sunuyor.

Şirketin internet sitesinde, harita üzerinde seçtiğiniz iskelelere ait sefer saatleri ve ücretleri bulunuyor. Kullanıcılara oldukça kolaylık sağlayacak sistemde seferin hangi iskelelere uğradığı ve hangi güzergâhtan rahatlıkla görülebiliyor. Tendure Interactive tarafından geliştirilen sistem sağladığı kolaylıklarla benzer hizmet veren firmaların internet siteleri içinde bir ilk olma özelliği taşıyor.

Şuan İç hatlar ve Dış hatlar olmak üzere iki adet interaktif harita www.ido.com.tr adresinde kullanılabilir durumda.

Sistemin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılar iskelelerin tümünü aynı anda haritada görebiliyor ve kendine uygun hattı rahatlıkla seçip hat bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious