İETT otobüsünde kavga

İETT otobüsünde kavga.18827
  • Giriş : 27.03.2008 / 10:18:00

Taksim-Kocamustafapaşa seferini yapan İETT otobüsünde şoförle yolcular arasında başlayan sözlü tartışma yumruklu kavgaya dönüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre olay, Taksim Meydanı'nda bulunan otobüs durağında meydana geldi. Taksim-Kocamustafapaşa seferini yapan 35C numaralı otobüse binen bir grup genç, otobüs şoförü ile dalga geçmeye başladı. Kendisi ile dalga geçen gençlerle bir anda tartışmaya başlayan otobüs şoförü, içi yolcu ile dolu otobüsü yerinden hareket ettirmedi. Tartışmanın dozunun artmasıyla gençler ile otobüs şoförünü yatıştırmak, araç içinde yolcu olarak bulunan bir polise düştü. Tartışmanın devam etmesiyle olay yerine trafik polisleri geldi. Yolcuların şaşkın bakışları arasında devam eden tartışma otobüs dışına taşındı. Otobüsü kullanmak istemeyen şoför aracın dışına çıktı. Bu arada gerginlik artınca sözlü tartışma bir anda yumruklu kavgaya dönüştü. Yumruklu kavga güçlükle yatıştırıldı.

Olaya müdahale eden polisler her iki tarafı da ifadesi alınmak üzere emniyete götürdü. Aracın içersindeki yolcular ise başka bir otobüse nakledildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious