İftarda dehşet: 4 ölü!

İftarda dehşet: 4 ölü!.8144
  • Giriş : 08.09.2008 / 14:20:00

İftar yemeği için davet ettiği 3 yıl önce boşandığı eşi ile 4 ve 8 yaşlarındaki çocuklarını öldürdükten sonra yaşamına son verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mustafa DEMİRER- Hikmet ÖZDEMİR'in haberi

Çorum'un Alaca İlçesi'nde oturan 36 yaşındaki Sinan Karslı, iftar yemeği için davet ettiği 3 yıl önce boşandığı eşi 25 yaşındaki Havva Arslan ile çocukları 4 yaşındaki Yağmur ve 8 yaşındaki Furkan'ı öldürdükten sonra yaşamına son verdi.

Olay, Alaca İlçesi Denizhan Mahallesi'nde meydana geldi. Kahvede garsonluk yapan Sinan Karslı, 3 yıl önce ekonomik sorunlar nedeniyle sık sık tartıştığı eşinden boşandı. Sinan Karslı bir süre annesinin yanında kalan çocukları Furkan ile Yağmur'u daha sonra yanına alarak bakmaya başladı. Çocuklarını eşine veren Havva Arslan ailesinin yanına yerleşti. Zaman zaman çifti barıştırmak için araya yakınları ve dostları girdi. Ancak çabalar olumsuz sonuçlandı.

Sinan Karslı, önceki gün boşandığı eşini iftara davet ederek, “Gel birlikte iftar edelim. Çocukları da görürsün” dedi. Havva Arslan, teklifi kabul edip, Denizhan Mahallesi'ne giderken yakınlarına “Sinan'a gidiyorum” diye haber verdi. Dün iftar için giden Havva Arslan dönmeyince yakınları sabaha doğru polisi aradı. Sabaha karşı eve giden polis evde 4 ceset olduğunu belirledi. Yapılan araştırmada Sinan Karslı'nın ruhsatsız tabanca ile eşini, daha sonra çocuklarını öldürdüğü, kalan kurşunlardan birisini başına sıkarak intihar ettiği saptandı. Cesetler otopsi için Alaca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Konuyla ilgili kapsamlı soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*