İftarlarınızı 'Maklube' ile süsleyin!

İftarlarınızı 'Maklube' ile süsleyin!.14781
  • Giriş : 03.09.2008 / 17:07:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 13:34:20

www.maklube.com Ramazanda da adrese teslim hizmet vermeye devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Online veya telefonla siparişinizi verdiğinizde adresinize kadar maklube yemeğiniz geliyor.Şimdilik İstanbul'un bütün ilçeleriyle sınırlı olan http://www.maklube.com/, gelen yoğun bayilik talepleri sonuçlandığında tüm Türkiye'de hizmet verecek.

Zahmetli,zor bir o kadar da zaman alan bu bereketli yemeği profesyonel bir ekiple daha az vakit ve daha az nakit harcayarak seri üretimle zaman ve ücret bakımından kolaylıklar sağlanarak www.maklube.com sizlere ulaştırmaktadır.Etli,hindili ve tavuklu olmak üzere üç çeşit olmakla beraber bunların haricinde özel siparişler de verilebiliyor. Minimum 10 kişilik olup,etli olan standart ürünümüz 95 YTL dir.Diğer çeşitlerimizle alakalı ücretlendirme bilgisi http://www.maklube.com/web sitemizde yeralmaktadır.

MAKLUBE ?

MAKLUBE ; kelime itibariyle "ters çevirmek" anlamına gelen lezzetli bir yemektir.MAKLUBE,Ortadoğuya has olmasının yanında binlerce yıllık bir geçmişi olan,lezzetine doyumsuz bir yemektir.Ortadoğu,yemek kültürü bakımından dünyanın sayılı coğrafyalarından biridir,dolayısıyla MaklubeYemeği'nin beğenisi de diğer yemeklere nazaran açık ara öndedir. Sini ortasına pişirilen MAKLUBE ters çevirilerek yerleştirilir. Etrafına salata ve yoğurt ile süsleme yapılır. Bu süsleme agız tadına göre değişiklik gösterebilir.

NEDEN MAKLUBE ?

- Bizim kültürümüzde olan toplu yemek yenilmesi geleneği..

- Tercihin bu kadar çok alternatifli olduğu başka bir yemek çeşiti yok.

- Genelde doğudaki insanlar et türü,batıdakiler ise sebze türü yemek tüketmektedirler,doğu ve batının sentezi bu ikisini birleştiren damak tadıdır. Günümüz insanın eskide olduğu gibi evinde yemek yapıp ikram edecek kadar zamanı ve ortamı olmayabiliyor,bunun aşılması noktasında çözüm MAKLUBE yemeğidir.

- Paylaşımcı bir yemek.

- Bir ailenin veya bir grubun farklı tarzda yemek ve damak tadı arayışına cevap vermektedir.

- Geleneksel ve farklı bir yemek türüdür.

MAKLUBE YEMEĞİ'NİN ÇOK LEZZETLİ OLMASININ ŞARTLARI NELERDİR ?

- Temiz bir ortamda üretlmesi ve hijyenik olması.

- Ehil eller tarafından yapılamsı.

- Ortak damak tadı olması.

- Baharatının kıvamında olması.

- Helalinden ve ihlaslı olması.

BAYİLİK (franchising) SİSTEMİ NASIL VERİLECEK ve http://www.maklube.com/'un DAHA ÇOK YAYILMASI İÇİN NASIL BİR AÇILIM GERÇEKLEŞECEK ?

Başlangıçta en büyük hedefimiz maklube'yi tüm dünyaya tanıtmaktır.Türkiye geneli bayilik talebinde bulunanlar karşılıklı görüşme neticesinde öngörülecek koşullar yerine getirildiği takdirde bayilik (franchising) verilecektir.

Başvurular için lütfen (0212) 619 80 09 telefon numarasını arayınız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*