İğneli soyguncu

  • Giriş : 12.10.2006 / 00:00:00

Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde, Sağlık Müdürlüğü'nden geldiğini söyleyen genç kadın, soymak istediği kuyumcuyu grip aşısı diye yaptığı sakinleştirici iğneyle uyuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kuyumcular Çarşısı'ndaki kuyumcu dükkanına gelen 20 yaşlarındaki bir kadın, Sağlık Müdürlüğü'nden geldiğini ve grip aşısı yaptıklarını söyledi.

Şirin, oruçlu olduğu için aşı yaptıramayacağını söylerken, genç kadın, “Diyanetten fetva aldık, bu ilaç oruç bozmuyor” diyerek ikna etti.

Genç kadının koluna yaptığı iğneden bir süre sonra uykusu gelip, gözleri kapanmaya başlayan Şirin, koltuğa otururken, hırsızlık amacıyla geldiği sanılan kimliği belirsiz kadın ise, içeri bir müşterinin girmesiyle paniğe kapılarak, hızla iş yerinden ayrıldı.

İşyeri sahibinin baygın halde koltukta oturduğunu gören müşteri, esnafa haber verdi. Şirin, esnaf tarafından İnegöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Koluna sakinleştirici iğne yapıldığı sanılan Zekiya Şirin, burada yaklaşık 4 saat uyudu. Kendine geldikten sonra polise ifade veren Şirin'in kimseden şikayetçi olmadığı belirtildi. İşyerinden herhangi bir şey çalınmadığı belirlenirken olayla ilgili soruşturmaya başlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious