İhaneti affetmese böyle olur muydu?

  • Giriş : 08.04.2007 / 00:00:00

Evliliği öncesi ve sonrasında iki kez eşi Tamer Karadağlı tarafından ihanete uğradığı iddia edilen Arzu Balkan'ın yaşadıklarına ünlüler dünyasından da tepki var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlüler 'Arzu Balkan ihaneti affetmese böyle olur muydu?' sorusunu bakın nasıl yorumladı.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, kendisi gibi oyuncu eşi Arzu Balkan'la dünyaevine girmeden iki gün önce ilginç bir dedikodu ile gündeme gelmişti. İddialara göre Karadağlı, TRT spikeri Didem Tolunay ile bir gece geçirmişti. Ancak o günlerde Arzu Balkan bu dedikoduları önemsememiş; Karadağlı ile hayatını birleştirmişti... Ardından iki kadınla bir otel odasında birlikte olduğu görüntüleri ortaya çıkmış ve Karadağlı, kamuoyu önünde eşini aldattığını kabul ederek özür dilemişti. Şimdilerde ünlü oyuncunun adı, 'Hayatım Sana Feda' adlı dizideki rol arkadaşı Deniz Uğur ile anılıyor. Dizinin yayından kalkmasına karşın Karadağlı'nın, Uğur'un yeni dizisinin setini sık sık ziyaret etmesi, son olarak sabaha karşı bir çorbacıda görülmeleri; ünlü oyuncunun evliliğinde kriz yaşamasına neden oldu.

ARZU'YA HAK VERİYORUM!
Bu olaylar üzerine eşiyle arası açılan ve evini terk edip annesinin evine yerleşen Tamer Karadağlı; eşi Arzu Balkan ile karar aşamasında olduklarını söyledi: "Arzu'ya 'beni boşa' dedim. Çünkü bu, onun için de rahatlık olacak. Aynı evde yaşayarak karar almamız zordu. Arzu'nun açısından baktığımda ona hak veriyorum! O her şeyden önce arkadaşım. Bana bir melek; yani kızımı verdi. Bu yüzden de Arzu ile hep görüşeceğiz." Karadağlı bu açıklamaları yaparken, Arzu Hanım sessiz... Ancak ünlü kadınlar, konu ihanet olunca sessiz kalmıyor. Ünlüler, 'Arzu Balkan, Tamer Karadağlı'yı o zaman affetmeseydi, böyle olur muydu?' sorusunu kendi cephelerinden yorumladı...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious