İhsan Kalkavan yine ölümden döndü

İhsan Kalkavan yine ölümden döndü.8259
  • Giriş : 12.12.2008 / 18:51:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 18:52:48

Daha önce Pekin'de cipiyle tırın altına giren işadamı İhsan Kalkavan bu sefer kaygan yolda, Bodrum'da ağaca çarptı. Burnu Kırılan Kalkavan tedavi altında...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan trafik kazasında yaralandı.

Alınan bilgiye göre, İhsan Kalkavan'ın kullandığı plakası henüz belirlenemeyen otomobil, Muğla'nın Bodrum ilçesinde Gündoğan-Türkbükü yolunun kenarındaki ağaca çaptı.

Yaralanan Kalkavan, telefonla yardım istediği arkadaşları eski Futbol Federasyonu Başkanı Kemal Ulusu, Ayhan Bermek ve Serdar Karcılıoğlu tarafından Bodrum Alman Hastanesine götürüldü.

Burnunda kırık olduğu tespit edilen Kalkavan, tedavi altına alındı.

Hastane Başhekimi Dr. Yusuf Babayiğit, Kalkavan'ın burnunda kırık olduğunu belirterek, ''Gerekli tedavi yapıldı. Hastanedeki işlemlerin ardından hasta özel uçakla İstanbul'a gönderilecek'' dedi.

İhsan Kalkavan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ıslak zemin yüzünden kaza yaptığını ifade ederek, ''Öğrendiğim kadarıyla bölgede daha önce başka kazalar da olmuş. Yetkililer tedbir alsın, başka kaza yaşanmasın. Kaza nedeniyle üzüldüm ama önemli bir şey olmaması da beni sevindirdi'' diye konuştu.

DAHA ÖNCE DE ÇİN'DE KAZA YAPMIŞTI

İhsan Kalkavan, 6 Ağustos 2005'de Pekin'de, kulandığı ciple bir TIR'ın altına girmiş, kaza sonucunda elinden ve sırtından yaralanmıştı. Uzun süre tedavi altında kalan Kalkavan'a Pekin'deki ilk müdahalesinin ardından Memorial Hospital'den özel bir ekip gönderilmişti.

Haberaktüel ailesi olarak Sayın İhsan Kalkavan'a acil şifalar diliyoruz...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*