İhtiyacınız olan herşey Dacia MCV’de

İhtiyacınız olan herşey Dacia MCV’de.8270
  • Giriş : 21.05.2009 / 21:50:00

Geniş iç hacim ve bagaj, ekonomik yakıt, uygun fiyat. Artık bunlar arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Geniş iç hacim, büyük bagaj, konfor, düşük yakıt tüketimi, ekonomik bakım maliyeti, uygun fiyat... Bugüne kadar bir otomobilin hem her şeye sahip olması, hem de tüm bunları uygun bir fiyata sunması hayal gibiydi. Artık otomobil alırken bu özellikler arasında bir seçim yapmak zorunda değilsiniz çünkü Dacia'nın yeni bir önerisi var. Yeni Dacia Logan MCV.

Yeni Dacia Logan MCV, yenilenen dış görünümü ile her şeye sahip. Üstelik sizin de her şeye kolayca sahip olmanız için sadece 17.150 TL.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Yeni Logan MCV, modern dış hatlarıyla dikkat çekiyor. Radyatör ızgarası daha büyük ve üst tarafı standart olarak krom kaplamalı. Gövdeyi saran yeni tamponla daha modern bir görünüme sahip olan Yeni Logan MCV'nin, farları büyütülerek karbon veya gövde rengindeki sis farları ile şıklığı daha da artırılmış.

3 yıl veya 100.000 km garantisi ile Yeni Logan MCV, güvenilir Dacia markasının bu yıla damgasını vuracak modellerinden biri olma yolunda ilerliyor. Yeni Logan MCV hakkında daha fazla bilgi almak için www.dacia.com.tr 'yi tıklayın.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*