İki Aile ekrana veda ediyor

İki Aile ekrana veda ediyor.9325
  • Giriş : 13.06.2008 / 23:26:00

Star TV’de Emre Kınay ile İclal Aydın’ın başrolünü paylaştığı İki Aile dizisi pazartesi günkü final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yapımcılığını D Productions’in üstlendiği yönetmenliğini Hülya Bilban’ın yaptığı öyküsünü Barkın Şenüren’in , senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yazdığı başrollerinde Emre Kınay, İclal Aydin, Hakan Vanlı, Halit Akçatepe ve Tekin Akmansoy’un oynadığı İki Aile “Final” bölümü ile 16 Haziran Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek.

İKİ AİLE FİNALİ İLE AĞLATACAK... İKİ AİLE EKRANA NOSTALJİK BİR FİNAL İLE VEDA EDİYOR...

Umut’un Karaman ailesine katılması bahçede düzenlenen büyük bir parti ile kutlanıyor. Partiye herkes davetli, ancak Yaman ve Refik mahallede muhtarlık savaşı çıkan son olaylardan sonra partiye baykuşlar gibi balkondan gizlice katılıyorlar. Rukiye ve Safiye’nin kıskançlıkları partiye renk katıyor. İki yaşlı kadın rekabetlerinin sonucunu fena ödüyor. Çocuklara Noel baba gibi aldığı hediyelerle partiye katılan Tahir Ağa hastalığını gizlemesi üzerine Emrah ve Damla bu durumu Oğuz, Eda ve Melahat’a söylemek zorunda kalıyorlar. Tahir Ağa’nın sok kararı herkesi şaşırtıyor. Şule oğlu Arda buzları eritmek için yemeğe çıkıyor ve ona bir teklifte bulunuyor.Herkesin hayatını kabusa çeviren Yaman bir seçim yapmak zorunda kalıyor.

Yayın tarihi: 16 Haziran Pazartesi
Yayın saati: 20:00 – final bölümü

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious