İki Alman kızı tecavüz etmek isteyen kişiyi öldürdü

  • Giriş : 27.06.2007 / 18:41:00

Alman kızı, kendilerine tecavüz etme girişiminde bulunan 36 yaşındaki bir döner büfesi sahibini bıçaklayarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Almanya'nın Essen kentinde 14 ve 15 yaşlarında iki Alman kızı, kendilerine tecavüz etme girişiminde bulunan 36 yaşındaki bir döner büfesi sahibini bıçaklayarak öldürdü.

Essen polisi, öldürülen kişinin milliyeti hakkında bugün açıklama yapmaktan kaçınırken, kızların Alman olduğunu bildirdi.

Polis, olayın muhtemelen nefsi müdafaa olduğunu, her iki kızın da ölen kişinin döner büfesinde çalıştıklarını belirterek, büfenin kapanışından sonra söz konusu kişinin 14 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulunduğunu, kızın yardım çağrısına gelen 15 yaşındaki kızın da önce büfe sahibinin yüzüne biber gazı sıktığını, bu kişinin kendisine saldırması üzerine de kendisini bıçakladığını kaydetti.

Bıçak darbeleriyle ağır yaralanan büfe sahibinin, avluya çıktığı, bunu gören çevre sakinlerinin de polisi ve sağlık ekiplerini çağırdıkları belirtildi. Büfe sahibinin olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi.

Olaydan sonra kızların, annelerinin ve doktorun gözetiminde ifadelerinin alındığı, daha sonra da ailelerine teslim edildikleri bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious