İki ateş arasında kalan genç öldü

  • Giriş : 25.04.2007 / 00:00:00

Adana'da bir genç, nişan töreninin olduğu gece otomobiliyle giderken, öndeki aracın silahla taranması sonucu, isabet eden ''serseri bir kurşunla'' hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Merkez Yüreğir ilçesinin Akıncılar Mahallesi 10 sokakta oturan Orhan Kuşçuoğlu (33), yakın arkadaşı Cumali Demir'i, nişan törenine davet etmek için gittiği İncirlik beldesi Hürriyet Mahallesi'nde kendini iki grubun çatışmasının ortasında buldu.

Arkadaşını nişana davet ettikten sonra otomobiline binerek, evine dönmek isteyen Orhan Kuşçuoğlu, otomobiliyle seyir halindeyken, öndeki bir otomobile açılan kurşunlara hedef oldu.

Kurşunlardan biri göğsüne isabet eden Orhan Kuşçuoğlu, olay yerinde hayatını kaybetti, olay sırasında yoldan geçen Gizem Kayhan (17) da eline isabet eden kurşunla yaralandı.

Orhan Kuşçuoğlu'nun, bir süre önce aşık olduğu N.K'nin ailesinin karşı çıkması nedeniyle kaçarak evlendiği, resmi nikahlarını da kıydıkları ancak, daha sonra aileyi ikna ederek, aralarında yüzük takmak, ardından da düğün töreni yapmak için anlaştıkları öğrenildi.

Orhan Kuşçuoğlu, Buruk Mezarlığı'nda toprağa verilirken, oğlunun öldüğünü sonradan öğrenen anne Ayşe Kuşçuoğlu ve diğer yakınları sinir krizleri geçirdi.

Bu arada, çatışma sonrasında olay yerinde yapılan incelemede 9 milimetre çapında 75 adet boş kovan bulundu, olaya karışan ve olay sırasında çeşitli yerlerinden yaralanan şüpheliler A.Ç, Ç.K, M.S, M.K ve M.S'nin tedavi altına alındıkları çeşitli hastanelerde gözaltında tutuldukları bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious