İki çocuk annesine 4 kurşun

İki çocuk annesine 4 kurşun.11773
  • Giriş : 08.05.2009 / 09:06:00

Zeytinburnu'nda iki çocuk annesi Canan Çakır(30) adlı kadın, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polisin, katil zanlısı olarak kadının 10 yıl birlikte yaşadığı 55 yaşındaki Salim Ç'yi aradığı öne sürüldü. Salim Ç'nin, Çakır'ın yakınlarını telefonla arayarak, "Canan'ı öldürdüm. Gidin cenazesini alın" dediği öne sürüldü.

Çakır'ın yakınları, kendisine ulaşamayınca, dün polisle birlikte Seyit Nizam Mahallesi G-22/1 sokaktaki eve geldiler. Savcının talimatıyla kapıyı açan yakınları ve polisler, içeride Çakır'ın cenazesiyle karşılaştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri genç kadının 4 kurşunla öldürüldüğünü belirledi. Çakır'ın cenazesi incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Zanlı olarak Çakır'ın 10 yıl birlikte yaşadığı belirtilen Salim Ç'nin arandığı öne sürüldü.

Komşuları, ilk eşi cezaevinde olan Çakır'ın, iki çocuğunu alarak Tokat'a gittiğini ve Salim Ç'den ayrıldığını belirttiler. Geçtiğimiz pazartesi günü eşyalarını almak için eve giren Çakır'ın bir daha ortada gözükmediğini belirten komşuları, "Yaklaşık 3 yıldır burada oturuyorlardı. Canan Çakır pazartesi günü eşyalarını almak için geldi. Bir daha kendisini görmedik. Evlere temizliğe giderek çocuklarına bakıyordu. Önceki gece 01.00 sıralarında yakınları geldi. Işıkların sönük olduğunu farkeden yakınları içeri giremeyince karakola gittiler" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*