İki kadını öldürüp birini yediler

İki kadını öldürüp birini yediler.8789
  • Giriş : 28.10.2008 / 11:51:00

Önce parçaladılar sonra pişirip yediler! Kemiklerini çöpe atınca yakayı ele verdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rusya'nın Kamçatka bölgesinde üç sanık 'yamyamlık' suçundan hakim karşısına çıkartılıyor. Mahkeme Rusya ceza yasasında yamyamlık için herhangi bir ceza öngörülmediği için zanlılardan birini adam öldürmek, diğer ikisini de cinayete yardımcı olmak suçundan yargılayacak.

Petropavlovsk-Kamchatsk savcısı Olga Filotova yaptığı açıklamada üç kişinin bir insanı öldürerek yediklerinin tespit edildiğini, olayla ilgili delilleri topladıklarını, bugün de duruşmanın yapılacağını kaydetti. Savcı 35 yaşındaki zanlının bir kişiyi öldürdüğünü ve iki arkadaşı ile birlikte parçalayıp, pişirerek yediklerinin tespit edildiğini ifade etti. Suç unsurlarını saklamaya çalışan zanlılar kemikleri çöpe atınca yakayı ele verdi. Savcı kurbanın kimliğinin belirlenemediğini de açıkladı.
Son yıllarda Petropavlovsk-Kamchatsk şehrinde yamyamlık vakasına üçüncü kez rastlanıyor. Daha önce 2004 yılında iki evsiz şahıs bir erkeği öldürerek eşyalarını pazarda satmıştı. Kurbanı ise ormana götürerek pişirip yemişlerdi. Hırsızlık yaparken yakalanan bir şahıs da iki kadını öldürdüğünü ve birisini yediğini itiraf etmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*