İki kamyon çarpıştı: 1 ölü

İki kamyon çarpıştı: 1 ölü.12386
  • Giriş : 18.08.2006 / 00:00:00

Bayrampaşa'da iki kamyonun karıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bayrampaşa'da aynı istikamete giden iki kamyonun karıştığı kazada bir kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası yola devrilen kamyonlardan dolayı yol uzun süre trafige kapatıldı.
Edinilen bilgiye göre, E-6 Sağmalcılar mevkii otogar istikametine giden Mesut Bilici yönetimindeki 34 VYV 65 plakalı moloz yüklü kamyon, aynı yönde giden Yaşar Sefer yönetimindeki 01 VH 65 plakalı iplik yüklü kamyona arkadan çarptı. Yaşar Sefer yönetimindeki kamyon çarpmanın etkisiyle devrilerek bir süre sürüklendi. Diğer kamyonun şoförü Bilici ise kamyonun içerisinde sıkıştı. Kazayı gören vatandaşlar devrilen kamyonun şoförü Sefer'e yardım ederken Bilici'yi de sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştı. Fakat vatandaşlar sıkışan Bilici'yi bir türlü çıkartamayınca ambulansı ve itfaiyeyi aradı. Olay yerine gelen itfaiye erleri uzun uğraşlar sonucu sıkıştığı yerden kurtarılan Bilici, bir süre sonra hayatını kaybetti. Yaralanan Sefer ve kamyon içerisinde bulunan bir kişi olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yol, kaza nedeniyle uzun süre trafiğe kapatılırken kazanın, Bilici'nin yolda uyumasından kaynaklandığı öne sürüldü.

Kazadan yaralı olarak kurtulan Yaşar Sefer, Bilici'nin kullandığı kamyonun çok hızlı geldiğini ve arkadan kendinlerine çarptığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious